Aktualności  /  Rok 2021  /  Sukcesy zawodników Polonii Warszawa

Sukcesy zawodników Polonii Warszawa

W ostatnim okresie zawodnicy Polonii Warszawa uzyskali wiele świetnych wyników w turniejach.

1. W Mistrzostwach Mazowsza Przedszkolaków w Szachach (11 grudnia b.r.), Mateusz uzyskał 6,5 pkt w siedmiu partiach i zajął pierwsze miejsce:

W ramach tego samego cyklu turniejowego:
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych 2021 do lat 13: Witold Kowalski - I miejsce (8,5 / 9 pkt), Dominik Nocek - III miejsce (7,5 / 9 pkt):

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych 2021 - do lat 11: Adam Mroczkowski - II miejsce  (7 / 9 pkt),  Kira Izafatava - IV miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz I miejsce w kategorii dziewcząt:

2. W Otwartych Mistrzostwach Ursusa w grupie dzieci do lat 6 (12 grudnia b.r.), Mateusz wygrał wszystkie sześć partii i z kompletem punktów zajął I miejsce:

Otwarte Mistrzostwa Ursusa w grupie dzieci do lat 8: Aleksander Kogut - I miejsce (5,5 / 6 pkt):

Otwarte Mistrzostwa Ursusa w grupie dzieci do lat 12: Dominik Nocek - I miejsce (5 / 6 pkt):